У Міжнародному аеропорту “Львів” презентували новий рейс Львів – Тель-Авів

Дуже важливо, що сьогодні саме національні авіалінії відкривають такий довгоочікуваний рейс зі Львова до Тель-Авіва.

Про це зазначив сьогодні, 20 травня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час прес-конференції з нагоди запуску першого  прямого регулярного рейсу за маршрутом Львів–Тель-Авів–Львів  авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України».

“Найперше ми маємо надавати пріоритет для національного авіаперевізника. Так є у всьому світі, – підкреслив Олег Синютка.  –  Невдовзі буде відкрито рейс до Одеси. Нам потрібно зв’язувати Львів як з іншими регіонами України, так і зі всім світом. Аеропорт «Львів» таки отримав «відкрите небо». Сьогодні ми подаємо сигнал для іноземців, що на Львівщині є безпечно і хороші можливості для інвестування. Сподіваюсь, що Міжнародні авіалінії України будуть хорошим мостом між різними країнами і  зможуть зробити належну промоцію нашому краю ”.

“Ми дуже цінуємо плідну співпрацю з МАУ та бажаємо розвивати її і надалі. Цей рейс є одним з найочікуваніших для Міжнародного аеропорту “Львів”  імені Данила Галицького. З відкриттям цього рейсу стартує відкриття низки нових рейсів зі Львова від МАУ – в напрямку Мадрида, Риму, Болоньї і Мадриду ”, – зазначив в.о. генерального директора Міжнародного аеропорту “Львів”  імені Данила Галицького Дмитро Шинкарчук.

Як повідомив президент МАУ Юрій Мірошніков, рейси між Львовом та Тель-Авівом заплановано раз на тиждень у період з 20 травня до 16 вересня 2015 року. Виліт зі Львова по середах о 17:40, приліт до Тель-Авіва – о 21:00 год за місцевим часом. Виліт з Тель-Авіва о 22:00, приліт до Львова – о 01:30  год за місцевим часом.

Регулярні рейси МАУ зі Львова виконуватимуться на сучасних літаках «Боїнг-737» та «Ембрайєр-190» з двома класами обслуговування – бізнес та економ.

Ціна квитка економ-класу в обидві сторони зі Львова становитиме від 6561 грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*