У місті Жидачів створено 25-ий дитячий будинок сімейного типу

1360748620_dbstУ місті Жидачеві Львівської області створено  25 –ий  дитячий будинок сімейного типу, де  влаштовано на  спільне виховання та проживання троє дітей, позбавлених батьківського піклування, – про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

“Відповідно до Розпорядження голови Жидачівської районної державної адміністрації про припинення  функціонування прийомної сім’ї та створення на базі цієї родини дитячого будинку сімейного типу, у місті Жидачів влаштовано на  спільне виховання та проживання троє дітей, позбавлених батьківського піклування”, – розповів В.Лис.

За його словами, всі влаштовані діти є рідними братами та сестрами, а в даній  сім’ї  виховуються двоє прийомних  та  двоє рідних дітей.

«Президент України чітко ставить завдання перед органами виконавчої влади забезпечити право кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування виховуватись у сім’ї»,- наголосив В. Лис.

Зазначимо, що станом на 1 жовтня 2013 року в області функціонують  96 прийомних сімей та 25 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 307 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*