У місті Турка відбулася церемонія відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії.

???????????????????????????????Сьогодні, 26 квітня, у рамках урочистих заходів із вшанування 30-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС у місті Турка відбулася церемонія відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії.

Урочисте відкриття відбулося  на території державної  рятувальної пожежної частини  за участі керівників району, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, працівників управлінь відділів,  структурних підрозділів РДА та громадськості міста. В ході заходу перед присутніми виступив голова ???????????????????????????????райдержадміністрації Олександр Лабецький. «26 квітня 2016 року минає 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи, що сталася на Чорнобильській АЕС. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто дав нам можливість радіти кожному дню життя. Низький вам уклін за героїзм і мужність під час ліквідації аварії на ЧАЕС», – зазначив очільник району, звертаючись до чорнобильців та всіх присутніх.

???????????????????????????????Право відкрити пам’ятний знак було надано голові Турківської райдержадміністрації Олександру Лабецькому та голові Турківської міської ради Геннадію Когуту.

Присутні вшанували хвилиною мовчання тих хто загинув та помер від наслідків аварії.

Обряд освячення пам’ятника провели  настоятелі релігійних конфесій Турківщини.

По завершенню учасники заходу віддали пошану загиблим та поклали квіти до щойно відкритого пам’ятного знаку.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*