У міській галереї мистецтв м. Жешув (Польща) стартує мистецьке турне художніх робіт українсько-польського проекту «Genius loci – Геній місця»

З лютого місяця  у міській галереї мистецтв м.Жешув розпочинається мистецьке турне художніх робіт, створених в рамках реалізації українсько-польського проекту «Genius loci – Геній місця», – повідомила директор департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини, культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Наталія Гамкало.

«Роботи українських та польських митців експонуватимуться впродовж року в кращих мистецьких галереях Польщі. В ідею проекту закладений синтез реальності історичного середовища та особистих мистецьких внесків відомих особистостей, чия доля та діяльність тісно пов’язані з історією та культурою України та Польщі» – розповіла Н. Гамкало.

За її словами, учасники проекту творили у родинному замку графів Потоцьких у маєтку Ланцут (Польща), Львівському палаці графів Потоцьких, резиденції гетьмана Жолкевського та короля Яна ІІІ Собеського в Жовкві, палаці графів Потоцьких у Червонограді (Кристинополі), маєтку Фредрів у с.Вишня (Бенькова Вишня), костелі ХV ст. в с.Скелівка та замку Гербуртів у м.Добромилі.

Організатори проекту – департамент з питань культури, охорони культурної спадщини, культурних цінностей облдержадміністрації, Львівський палац мистецтв та Центр культури в Перемишлі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*