У Міністерстві освіти вирішили питання фінансування профтехосвіти

14 липня, Уряд за ініціативи Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та заступника Міністра Павла Хобзея, прийняв рішення про виділення додаткових коштів на фінансування професійно-технічних навчальних закладів у містах обласного значення.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації  Юрій Підлісний.

“Йдеться про суму у майже 98 мільйонів гривень, – розповів Юрій Підлісний. – Ці кошти підуть на видатки на професійно-технічну освіту у 20-ти містах України. З них на Львівщині знаходиться 4 міста: Дрогобич, Стрий, Новий Розділ та Червоноград”.

За словами Юрія Підлісного, передбачається, що у місцевий бюджет Дрогобича скерують понад 8,5 млн грн, Стрия – 18,7 млн грн, Нового Роздолу – 3,5 млн грн, Червонограда – близько 4,7 млн грн.

“Ці суми дозволять повністю здійснити усі необхідні виплати та провести набір учнів на наступний навчальний рік”, – додав Юрій Підлісний.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*