У межах проекту «Мій тато захищає Україну!» відбувся літературний вечір

У дворику «Львівської Копальні Кави», що знаходиться за адресою пл. Ринок 10, відбувся літературний вечір учасників конкурсу поезії «Люба Україно», в межах соціального мегапроекту для дітей, батьки яких є учасниками АТО «Мій тато захищає Україну». Конкурс проводився з метою усвідомлення та осмислення очима дітей подій, що відбуваються в Україні, моральної підтримки родин, члени яких є учасниками АТО, формування морально-патріотичних цінностей та утвердження національної гідності.

На літературному вечорі свої найкращі вірші читали фіналісти конкурсу та всі бажаючі учасники. На зустріч з талановитими дітьми були запрошені відомі Львівські письменники та поети. Серед них голова журі конкурсу поетеса, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, член Національної спілки письменників України Марія Людкевич,  головний редактор суспільно-громадської, науково-правничої газети “Акцент”, заслужений журналіст України, письменник, ректор  Міжнародної Академії літератури і журналістики, член Міжнародної асоціації письменників Василь Тарчинець,  директор 58 будинку офіцерів Віталій Провозін та  завідувач бібліотекою Віра Керечан.

Кожному учаснику фестивалю після прочитаного вірша директор 58 будинку офіцерів дарував книгу.

Василь Тарчинець вручив юним талантам символічні ключі від Міжнародної академії літератури та журналістики та запросив їх публікуватися в електронній газеті та дистанційно проходили навчання.

На завершення вечора  учасників  безкоштовно пригощали чаєм та тістечками.

Нагадаємо, проект «Мій тато захищає Україну!» реалізовується за ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та за підтримки голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки. Його співорганізаторами також є: 58-ий будинок офіцерів, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (Львів), силові відомства тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*