У межах обласної програми на Львівщині для дітей-сиріт придбали 25 житлових об’єктів

Дві квартири для двох-дітей сиріт на Львівщині придбають за майже 1 мільйон 46 тисяч гривень.

Таке рішення сьогодні, 24 листопада, прийняли на засіданні Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області, під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

Житлові об’єкти знаходяться у місті Стрию та місті Броди. На їх придбання з обласного бюджету скерували 563 тисячі гривень. Решта коштів – співфінансування з місцевих бюджетів.

«Ухваливши сьогодні  рішення про придбання двох квартир для дітей-сиріт ми розподілили всі кошти, що були передбачені на придбання житла у межах обласної програми. З обласного бюджету  на купівлю квартир чи будинків цього року скерували 7 мільйонів гривень. Я радий, що діти, які в житті не могли сповна отримати родинне тепло, сьогодні відчувають підтримку з боку влади», – зазначив Юрій Холод.

Як розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, цього року у межах обласної програми для 33 дітей-сиріт та дітей, позбалених батьківського піклування загалом придбали 25 житлових об’єктів за майже 13 мільйонів гривень.

Співфінансування з місцевих бюджетів склало 5 мільйонів 842 тисячі гривень.

«Сподіваюся, що у наступному році спільно з депутатьсяким корпусом нам вдасться залучити не менше грошй, аби ми могли зробити ще більше для сиріт», – додав заступник голови.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*