У межах конкурсу проєктів для ІГС стартував проєкт «Моделювання і виготовлення швейних виробів бездомними людьми»

17 вересня в ательє «Моя оселя» м. Дрогобич розпочався проєкт «Моделювання і виготовлення швейних виробів бездомними людьми» Дрогобицької міської районної громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата», який отримав перемогу в конкурсі проєктів для інститутів громадянського суспільства.

Як зазначають організатори, основна проблема котру хочемо подолати – проблема бездомності в регіоні, допомогти соціалізуватись і профорієнтуватись людям, котрі побороли в собі певні психологічні бар’єри і прийшли проживати в громадську організацію «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата». Саме через проведення курсів швейної справи мешканці добудуть навики професійного виконання виробів (дізнаються технологію шиття, навчаться шити матраци, сумки, подушки і т.д.). Ці вміння допоможуть підняти свою самооцінку, реалізувати себе професійно і відчувати свою самореалізацію.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області 2018-202 роки у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*