У межах Будівельного Форуму відбулась конференція щодо енергоефективності та відновлюваної енергетики

4 жовтня  у межах  осіннього Будівельного Форуму департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації організував конференцію «Енергоефективність та відновлювана енергетика».

На конференції презентували та порушили питання:

  • Підвищення енергоефективності та впровадження проектів відновлюваної енергетики в області
  • Зелені облігації в Україні як механізм залучення інвестицій в проекти відновлюваної енергетики та енергоефективності.
  • Енергоощадні технології  освітлення у сучасному будівництві в області
  • Термінологія та класифікація солярних елементів в дизайні, архітектурі та містобудуванні.

Спікери: Андрій Якубовський – начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, Андрій Фролов – заступник начальника управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження Держенергоефективності, Роман Прийма – директор виробничого підрозділу ПрАТ «Львівський електроламповий завод», Людмила Шулдан – доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії НУ «Львівська політехніка».

Окрім цього, відбулась панельна дискусія «Шляхи розвитку проектів Кластеру Енергії».

На зазначеному заході Василь Прусак, виконавчий директор ГО «Кластер Енергії», презентував приклади успішних проектів  з використання альтернативних видів палива, а також можливість використання ресурсу біомаси як сировину для відновлюваних джерел енергії для розвитку та енергетичної самодостатності територіальних громад Львівщини.

Також розглянули «Програму енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки», де передбачено підтримку з обласного бюджету мешканців Львівщини, які встановлюють приватні сонячні станції. (Передбачено відшкодування 10% тіла кредиту але не більше 25 тис грн. На ці потреби передбачено 2 млн грн на 2018 рік у обласному бюджеті).

Зокрема, з представниками ПрАТ «Львівобленерго» порушили проблемні питання та можливі шляхи вирішення щодо отримання «зеленого» тарифу для сонячної енергії приватних домогосподарств області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*