У межах акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України надійшло 158 мільйонів 657 тисяч гривень

У межах акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України для допомоги Збройним Силам України юридичні та фізичні особи переказали 158 мільйонів 657 тисяч гривень. Із них у 2015 році – 5 мільйонів 375 тисяч гривень.

Із загальної суми 144,439 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано 990 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Небайдужі громадяни і надалі  долучаються до благодійної акції “Підтримай Українську армію”, продовжуючи надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*