У м.Турка відзначили День матері

скачанные файлыУ неділю, 10 травня, у культурному центрі «Україна»  відбувся концерт, приурочений до  Дня матері. Привітав матерів голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький.

“Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов. Сьогодні кожне мамине серце вболіває за наших синів-воїнів, які захищають рідну неньку Україну”- зазначив у своєму виступі очільник району .

У святковому концерті взяли  участь :

–  Мар’ян Шуневич –  Народний артист України

– Олег Лановий – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, соліст Львівської національної опери

– Микола Корнутяк – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, соліст Львівської національної опери та філармонії

– Анастасія Корнутяк – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, солістка Львівської національної опери та філармонії

– Роман Сасанчин – переможець телевізійного проекту «Голос. Діти»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*