У м.Турка відзначають День пам’яті та примирення

??????????????????????????????? У п’ятницю, 8 травня, голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк,  представники  установ та громадських організацій, учні загальноосвітніх шкіл та жителі міста прийняли участь у зібранні з відзначення 8-9 травня  Дня пам’яті та  примирення і 70-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Святкування розпочато панахидою за загиблими воїнами. «Україна цього року вперше спільно з іншими демократичними державами відзначатиме 70-у річницю перемоги над нацизмом у Європі. ???????????????????????????????8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День Перемоги, 2 вересня – 70-ту річницю завершення Другої світової війни. Надзвичайно важливо, що Україна відмовляється від застарілих радянських традицій. Ми пишаємося тим, що народи наших країн внесли вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. ???????????????????????????????Віддаємо належне тій величезній ролі, яку відіграли у розгромі фашизму всі держави антигітлерівської коаліції. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни» – зазначив у своєму виступі Олександр Лабецький.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*