У м. Городку проведено першу «кущову» нараду-семінар з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування

16 квітня під головуванням  заступника керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації  Ореста Матвіїшина  у м. Городку відбулася  перша кущова нарада – семінар з сільськими, селищними і міськими головами з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У семінарі – нараді  взяли участь голови місцевих рад,  районних державних адміністрацій та районних рад Городоцького, Пустомитівського, Жовківського та Яворівського районів, а також члени робочої групи з питань обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Під час наради  Орест Матвіїшин поінформував присутніх про необхідність проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Зокрема, він зазначив, що з 1991 року чисельність сільського населення у Львівській області зменшилася на 109,3 тис. осіб (1991 р. – 1103,9 тис. осіб – 2013 р. – 994,6 тис. осіб), а кількість сільських населених пунктів зменшилась на 21 одиницю (1991 р. – 1871 н/с, 2013 р. – 1850 н/с).  Водночас  кількість сільських рад збільшилася на 150 (1991 р. – 483 с/р і 2013 р. – 633 с/р).

«Це спричиняє надмірне навантаження на державний бюджет через необхідність фінансувати діяльність органів самоврядування», – наголосив О. Матвіїшин .

Під час наради також розглянуті питання про проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні; зміни у земельному законодавстві,  готовність до проведення перепису населення.

Також обговорено організаційні питання Львівського обласного відділення Асоціації сільських і селищних рад.

Нагадаємо, протягом квітня  у Львівській області заплановано провести 6 «кущових» нарад-семінарів з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

18 квітня – у м. Стрию, 19 квітня – у Самборі, 23 квітня – у м. Радехові, 24 квітня – у м. Золочеві та 26 квітня у місті Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*