У лютому керівники районів області звітуватимуть перед громадськістю

З другої декади лютого в усіх районних державних адміністраціях Львівської області  розпочнуться публічні заслуховування звітів про результати роботи за 2014 рік. Таке доручення сьогодні, під час апаратної наради, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник Львівщини наголосив на максимальному інформуванні населення про дату проведення таких звітів шляхом поширення у засобах масової інформації та оголошень. «Усі керівники районів мають зрозуміти, що в іншому разі такий звіт не буде зарахований. Адже люди мають право почути, чим займаються органи місцевої влади», – зазначив він.

Олег Синютка також додав, що до заслуховувань долучатимуться представники облдержадміністрації та депутати обласної ради. «Чим більше людей ми залучимо до такого звіту, тим корисніше це буде для справи», – резюмував голова ОДА.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*