У листопаді на Львівщині популяризуватимуть духовну спадщину Шептицьких

Молодіжні громадські організації Львівщини об’єднуються, аби упродовж листопада організувати у районах області духовно-просвітницькі заходи у рамках відзначення Року Андрея Шептицького та Климентія Шептицьких. 

Молоді розповідатимуть про видатних людей та допоможуть сформувати любов до Бога та своєї Держави. Основну увагу зосередять на постатях Андрея та Климентія Шептицьких, котрі усіляко сприяли моральному та духовному розвитку молоді, заохочували її до активної участі у житті держави, церкви та власного народу.

Зокрема, перший з таких заходів відбудеться у вівторок, 3 листопада, в с. Березина Миколаївського району.

Наступні заплановані 5 листопада у м. Стрию, 6 листопада – смт. Розділ (Миколаївський район), 7 листопада – м. Золочів, 8 листопада – с. Станківці, с. Тужанівці Миколаївського району.

Основна мета цих заходів – популяризація імені та духовної спадщини найвизначніших церковних діячів XX століття Митрополита Андрея та Климентія Шептицьких серед молоді.

Серед організаторів – управління молоді та спорту Львівської ОДА, обласна громадська організації “Українська молодь – Христові”.

За додатковою інформацією просимо звертатися до голови обласної громадської організації “Українська молодь – Христові” Олега Дація за тел. 097-61-25-986.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*