У Львові зустрінуться учасники медичної служби Майдану з усієї України

У суботу, 6 лютого, напередодні других роковин Дня Пам`яті Небесної Сотні, у Львові відбудеться Форум медичної служби Майдану. На заході очікується понад 170 учасників. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

За словами організаторів, до участі у Форумі запросили, окрім медиків і волонтерів Львівщини, які долучались до буремних подій на Майдані 2013-2014 рр, колег з Києва, Вінниці, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Дніпропетровська.

Вранці о 10:00 год учасники Форуму зберуться на поминальну панахиду на Личаківському цвинтарі за загиблими під час Революції гідності. О 12:00 год заплановна урочиста зустріч учасників медичної служби Майдану та початок Форуму за адресою м. Львів, вул. Шімзерів,1 теоретичний корпус ЛНМУ імені Данила Галицького. Опісля в музеї історії медицини Галичини ім. Мар`яна Панчишина (вул.Кармелюка,3) відкриється тематична фотовиставка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*