У Львові зустрілися керівники прикордонних відомств України та сусідніх країн-членів ЄС

Сьогодні, 2 грудня, о 10:00 у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочалася перша зустріч Глав прикордонних та митних відомств України та сусідніх країн-членів ЄС:  Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії.

Зокрема, зі словами вітання учасників конференції виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Я маю велику честь вітати вас на Львівщині, – зазначив Олег Синютка. – Ця зустріч є дуже знаковою, оскільки з 1 січня 2016 року набирає чинності угода про зону вільної торгівлі України з ЄС. Сьогодні ми маємо чудову можливість  по-новому обговорити питання транскордонного співробітництва. А також приділити особливу увагу покращенню роботи пропускних пунктів на кордонах та розвитку транспортної логістики. Таким чином намагатимемось об’єднувати економічні зусилля наших держав”.

За словами очільника області, торгівельна співпраця нашої держави з ЄС – чудова нагода ще раз продемонструвати спільні дії у європейському напрямку. Зокрема, об’єднати зусилля для кращого європейського співробітництва у політичній та економічні сферах. Адже саме Львівщина є регіоном, через який проходять важливі європейські торгівельні та туристичні шляхи між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що на конференції йтиметься про покращення взаємодії між прикордонними та митними відомствами п’яти держав, а також про сучасні та прогнозовані виклики і загрози на спільному кордоні України та ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*