У Львові зберуться народні майстри з виготовлення українських мотанок

У п’ятницю, 25 березня, у Львівському палаці мистецтв відкриється VIII етно-фестиваль “Ляльковий світ”. Народні майстри, професійні митці з різних куточків України продемонструють львів’янам і гостям міста свої творіння – давню українську мотанку, текстильні, солом’яні мотанки, сучасні ляльки в авторських інтерпретаціях.

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

“Фестиваль авторської ляльки проводиться в Україні навесні вже шостий рік поспіль, – розповіла Христина Береговська. – Під час цього заходу люди мають можливість познайомитися з різномаїттям технік та категорій виконання авторської ляльки, культурою лялькової творчості, а також налагодити контакти між митцями, які спеціалізують на виготовленні українських мотанок”.

Початок о 15:00 год.

Довідково:

Фестиваль “Ляльковий світ” започаткований у 2009 році і став першим в Україні масштабним комплексним заходом з експонування феномену авторської ляльки. В 2011 році в меежах фестивалю виокремлено проекти: “Етно Лялька”, що презентує автентичні українські ляльки і їх авторські інтерпретації, та “Lady&Teddy”, що спеціалізується на колекційних авторських ляльках та ведмедях Тедді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*