У Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) серед юніорів та юнаків

velosportЦими днями на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) у двох вікових групах.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України, федерація велосипедного спорту України за активного сприяння управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м. Львів).

Загалом у змаганнях взяли участь 138 кращих молодих велосипедистів з різних регіонів України.

Юніори, юніорки 1995-1996 рр.н. змагалися в олімпійських видах програми. Юнаки та дівчата 1997-1998 рр.н. визначили найкращого в таких видах: групова гонка, скретч, гонка з вибуттям, парна гонка, омніум-темп, омніум-спринт.

Серед кращих відзначилися: Тарас Шевчук (Тернопільська область), Андрій Розгонюк, Іван Шевчук, (Вінницька область), Софія Кузнєцова, Віктор Біляк, Юрій Поляков (Львівська область), Христина Кущенко (Київська область), Вікторія Бондар, Денис Туровський (Харківська область) та ін.

Результати змагань:
Групова гонка з вибуттям (юнаки):
1) Шевчук Тарас
2) Чернявський Андрій
3) Марков Дмитро

Групова гонка з вибуттям (дівчата):
1) Кузнецова Софія
2) Галик Діана
3) Бірюкова Юлія

Гонка скретч 30 кіл (юнаки):
1) Розгонюк Андрій
2) Шевчук Іван
3) Шевчук Тарас

Групова гонка на 60 кіл з 6 п/ф (юнаки):
1) Шевчук Іван
2) Шевчук Тарас
3) Пупенко Богдан

Гонка скретч (дівчата):
1) Кузнецова Софія
2) Кущенко Христина
3) Галик Діана

Групова гонка 30 кіл з 6 п/ф (дівчата) :
1) Кущенко Христина
2) Галик Діана
3) Бірюкова Юлія

Парна гонка на 80 кіл з 4 п/ф (юнаки):
1) Шевчук Тарас
Шевчук Іван
2) Марков Дмитро
Мощенський Олександр
3) Біляк Віктор
Підківка Віталій

Парна гонка на 60 кіл з 3 п/ф (юніори):
1) Гринів Віталій
Гладиш Роман
2) Сільвестров Роман
Тараненко Владислав
3) Мариньоха Юрій
Волобуєв Ігор

Омніум – спринт (юніори):
1) Туровський Денис
2) Підківка Віталій
3) Оприсник Андрій

Омніум – темп (юніори):
1) Поляков Юрій
2) Лагодич Назар
3) Мощеннський Олександр

Омніум – спринт (юнаки):
1) Біляк Віктор
2) Дітковський Василь
3) Рузматов Артур

Омніум – темп (юнаки):
1) Шевчук Іван
2) Чернявський Андрій
3) Розгонюк Андрій

Омніум – спринт (юніорки):
1) Боднар Вікторія
2) Залізна Валерія
3) Года Анастасія

Омніум – темп (дівчата):
1) Кузнецова Софія
2) Галик Діана
3) Кущенко Христина

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*