У Львові завершилися 51-і міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2014»

strilba_z_luka

8-13 вересня на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» у Львові  відбулись традиційні, 51-і Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2014».

Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. Завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України.

Цьогоріч у змаганнях «Золота осінь 2014» взяли участь 211 лучників, які представляли збірні команди: 11 областей України та  м.Києва у вікових категоріях  дорослі спортсмени та юнаки.

Також у турнірі змагалися представники блочного лука.

Організаційний комітет: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:
1 місце  – мсмк МАРЧЕНКО Вероніка – Львів, Колос/ШВСМ
2 місце  – мс ОЛЕКСЮК Вікторія   Чернівці, МОН
3 місце – мсмк СІЧЕНІКОВА Лідія   Чернівці, Спартак

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед чоловіків стали:1 місце  – мс ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор   Чернівці, МОН
2 місце  – змс ІВАШКО  Маркіян – Львів, ШВСМ-Динамо
3 місце – мсмк КОМОНЮК Віталій – Львів, ШВСМ-ЗСУ

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юнаків стали:
1 місце  – мс ДУЩАК Максим   Чернівці, Колос
2 місце  – мс БУКАТЕВИЧ Борис – Львів, Україна
3 місце – кмс ХРАМЦОВ Владислав – Львів, Динамо

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат стали:
1 місце  – мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія – Львів, УФК-ЗСУ
2 місце  – мс ОНУФРІЙЧУК Олена  –  Чернівці, МОН
3 місце – кмс ІЛЬНИЦЬКА Варвара  –  Херсонська, Динамо

В категорії блочний лук за результатами особистої першості  переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місце  – мс ШКОЛЬНА Марія – Львів, Динамо
2 місце  – мс Д’ЯКОВА Вікторія   м. Київ
3 місце – мс ШКЛЯР Ксенія   м. Київ

В категорії блочний лук за результатами особистої першості  переможцями та призерами серед чоловіків стали:

1 місце  – мс БОЛЬШАКОВ Владислав – Львів, Динамо
2 місце  – мсмк ЛЬВОВСЬКИЙ Дмитро   м. Київ
3 місце – мсмк СОКОЛОВ Олександр – Львів, Україна

В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:
1 місце – Чернівецька -1.
2 місце – Львів / ШВСМ – 1 в складі: змс ПАЛЕХА Катерина;  мс СОКОЛЕНКО Катерина; мсмк МАРЧЕНКО Вероніка;
3- місце – Львів / ДЮСШ «Олімпія» в складі: мс ЛУК’ЯНОВА Наталія; мс МЕЛЕЦЬ Марта; мсмк ДУБАС Ірина.

В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:
1 місце – Львів/ШВСМ – 2 в складі:  мсмк МАРЧЕНКО Дмитро;           мсмк КОМОНЮК Віталій;  змс ГРАЧОВ Дмитро
2 місце – Рівненська – 1
3 місце – Львів/ШВСМ – 2  в складі:  змс ІВАШКО  Маркіян; мсмк ГАВЕЛКО Юрій; мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав

Серед змішаних команд:

1 місце – Львів/ШВСМ – 1 в складі: змс ІВАШКО Маркіян; мсмк МАРЧЕНКО Вероніка

2 місце – Львів/ШВСМ – 2 в складі: мсмк МАРЧЕНКО Дмитро; мс ШАБАЛІТОВА Катерина

3 місце – Львів/ШВСМ – 3 в складі: мс  ГНИП Соломія; мс ОСТРОВСЬКИЙ Михайло

В командному фінальному раунді серед дівчат переможцями та призерами стали:
1 місце – Львівська / КДЮСШ-СКА – 1 в складі: мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія;  мс ПАЛАМАРЧУК Тамара; І р. ШМУЛЬСЬКА Ірина
2 місце – Чернівецька-1
3 місце – Нова Каховка / Суми

В командному фінальному раунді серед юнаків переможцями та призерами стали:
1місце – Чернівецька – 1
2 місце – Львівська/СДЮШОР«Електрон» в складі: мс БУКАТЕВИЧ Борис; мс БУЧАК Остап; мс ВИНОГРАДОВ Артем
3 місце – Рівненська-1.

В командному фінальному раунді серед змішаних команд переможцями та призерами стали:
1- місце – Чернівецька – 1
2 місце – Львівська / СДЮШОР«Електрон» в складі: мс БУКАТЕВИЧ Борис, мс АНТОНОВА Ксенія
3 місце – Харківська – 1.

В командному фінальному раунді серед чоловіків в категорії блочний лук переможцями та призерами стали:
1 місце – м. Березне / Черкаська область
2 місце – м.Київ-1
3 місце – Львів/КДЮСШ «Здоров’я» в складі: мс БОЛЬШАКОВ Владислав; мс МИХАЛЬЧУК Денис; І р. ГОНЧАРОВ Антон

Серед змішаних команд в категорії блочний лук переможцями та призерами стали:
1 місце – м.Київ-1
2 місце – Львів / СДЮШОР«Електрон» в складі: мс СКАЛЬСЬКА Ірина; мс КАРДАШ Ігор
3 місце – Львів/ КДЮСШ «Здоров’я» в складі:  мс БОЛЬШАКОВ Владислав; мс ШКОЛЬНА Марія.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*