У Львові виступили проти спалювання трави

У четвер, 9 квітня, у Львові студенти Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича провели флешмоб “Ні підпалам!”. Акцію спрямували на запобігання випалюванню сухої рослинності та приурочили до відзначення на Львівщині Дня довкілля.

Учасники заходу розповіли про шкоду, яку завдає спалювання сухої трави і сміття довкіллю та людині, та закликали всіх небайдужих до природи мешканців Львівщини: “Підпалами природу не губити! Нащадкам Землю зберегти!”

З метою підвищення екологічної свідомості громадян і для привернення уваги населення до проблем випалювання сухої рослинності студенти-екологи Львівського Національного університету імені Івана Франка розповсюдили понад тисячу інформаційних буклетів “Ні підпалам!”, розроблених у Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології.

До організації заходу долучилися регіональні ландшафтні парки “Знесіння”, “Надсянський”, “Равське Розточчя” та “Верхньодністровські Бескиди”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*