У Львові вшанують пам‘ять жертв Голокосту (ПРОГРАМА)  

27 січня 2015 року у Львові відбудеться вшанування пам’яті жертв Голокосту, – про це інформує департамент культури, національностей та релігій ОДА.

Зокрема, в 11:00 годині відбудеться жалобний мітинг та міжконфесійний спільний молебен біля пам’ятника жертвам Львівського гетто та в «Долині смерті» на території колишнього Янівського концтабору.

О 13.30 – круглий стіл «Пам’ятати минуле заради майбутнього» в Центрі міської історії Центрально-Східної Європи.

О 19.00 – пам’ятний концерт-реквієм у Львівській обласній філармонії.

Організатори заходів:

– Міжнародний центр «Голокост» ім. доктора А. Шварца.

– Львівська обласна благодійна організація “Бней-Бріт “Леополіс” ім. Е. Домбергера

– Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед-Ар’є» за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Почесного консульства Держави Ізраїль у Львові.

Довідка:

За ініціативою Ізраїлю, США, Росії та ряду інших держав 1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій постановила, що 27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту буде відзначатися щорічно.

 Саме цей день був обраний днем пам’яті, тому що 27 січня 1945 р. війська Радянської Армії звільнили перший, найбільший з німецьких концтаборів Аушвіц (Освенцим), розташований за 70 кілометрів від Кракова.

У гітлерівських таборах було знищено понад 6 мільйонів євреїв, мільйони представників інших національностей. Загиблі у печах Освенцима були нашими співвітчизниками, вважали Україну своєю Батьківщиною, творили її матеріальне та культурне багатство.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*