У Львові вшанували жертв політичних репресій

PICT0025

Щорічно у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Цього року у м. Львові та області меморіальні заходи відбулися 19 травня 2013 року.

Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації  Вадим Гураль, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники обласної ради, міської ради та громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів. Також було проведено панахиду за жертвами політичних репресій та віче.

У своєму виступі Вадим Гураль зазначив: «Наш обов’язок знати про кожного, хто був знищений каральною системою, став в’язнем ГУЛАГу, був позбавлений батьківського дому і висланий на чужину.

Пам’ять про цих людей повинна об’єднати українців, нагадати нам про цінність свободи і незалежності. Адже рідко яку українську родину оминула в ті часи гірка доля. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь…».

Після заходів заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації оглянув експозиції у Музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*