У Львові вшанували пам’ять жертв війни

22 червня в Україні вшановують День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. З цієї нагоди біля Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328», що у Львові, відбулись урочисті пам’ятні заходи.

Представники влади та громадськості поклали квіти і запалили лампадки біля Пам’ятного хреста, жертв війни вшанували хвилиною мовчання.

«Друга світова, що увірвалась на нашу землю, охопила усю територію України. Вона залишила кривавий і болісний відбиток, торкнулась кожної людської долі. Ми повинні пам’ятати про той час і шанувати усіх, хто загинув у цій війні, пам’ятати про мільйони жертв нацистського та сталінського режимів. Шанувати подвиги усіх Героїв, завдяки яким ми сьогодні живемо та вільно дивимося у майбутнє. Сьогодні нашим обов’язком є зробити все від нас залежне, щоб ці страшні уроки історії ніколи не повторювалися», – сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, концтабір для військовополонених «Шталаг-328» діяв на території Цитаделі в роки Другої світової війни. Протягом 1941-44 років нацисти утримували тут понад 284 тис. військовополонених. Понад 142 тис. було вбито або замордовано.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*