У Львові вшанували пам’ять жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в Україні відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. У Львові цей день розпочався зі спільної молитви на площі біля пам’ятника жертвам Львівського гетто. Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Представники Львівської ОДА разом із учасниками Всеукраїнського єврейського благодійного фонду “Хасед-Ар’є”, ЛОБО БНЕЙ Брит “Леополіс” ім. Е. Домберга та громадськістю вшанували пам’ять євреїв, які загинули у Львівському гетто.

Так, учасники заходу поклали квіти та запалили лампадки до пам’ятника жертвам Львівського гетто та пам’ятного каменю на місці колишнього Янівського концтабору. Опісля відбулось засідання круглого столу, на якому обговорили актуальні питання життя єврейської громади в Україні, зокрема на Львівщині.

Закінчилися скорботні заходи виставою “Напередодні темряви” від театру “Дебют” в приміщенні ВЄБФ “Хасед-Ар’є” (вул. Котляревського,30).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*