У Львові вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

DSC_2765

Сьогодні, 15 травня, з нагоди засідання Координаційної ради Комітету у справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді глав урядів держав-учасниць СНД відбулося  урочисте покладання квітів до  пам’ятника Тарасу  Шевченкові та до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.»

Під звуки пісні «Думи мої, думи мої», яку виконала заслужена академічна капела України «Трембіта», в знак вшанування світлої пам’яті воїнів, що брали участь в бойових діях на території інших країн, від Львівської обласної державної адміністрації квіти поклали перший заступник голови ОДА Богдан Матолич та заступник голови – керівник апарату ОДА Вадим Гураль.

Зазначимо, що цього року минає 25 років від початку виведення радянських військ з території Афганістану. Таким чином було покладено початок завершення повномасштабної війни, яка протягом десяти років забирала життя тисяч військовослужбовців з усіх куточків колишнього Радянського Союзу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*