У Львові вшанували пам’ять Михайла Грушевського

Сьогодні, 29 вересня, у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження творця української історичної школи, Президента Української Народної Республіки  Михайла Грушевського.

У рамках заходів голова Львівської ОДА Олег Синютка разом із представники влади, громадськості, студентської та учнівської молоді, а також діячами мистецтва поклали квіти до пам’ятника Михайлові Грушевському та спільно  виконали гімн України.

“Михайло Грушевський – визначний історик, людина, яка зайняла чільне місце в новітній історії України як перший Президент відновленої Української держави. Саме Грушевський зумів зібрати всі артефакти, всі дослідження і з’єднати їх воєдино, подарувавши нації “Історію України-Руси”. Сьогодні завдяки його невтомній праці кожен з нас розуміє, що ми не творимо щось нове, а продовжуємо славу нашої гордості і честі, підтримуємо традиції справжніх державотворців. Я переконаний, що не тільки в Галичині та Україні, але й у всьому світі прізвище Грушевського звучить гордо, як прізвище історика, президента, людини, яка творила історію української нації”, – зазначив Олег Синютка у своїй промові.

Варто зазначити, що музичний супровід урочистостей забезпечила Державна заслужена хорова капела України “Трембіта”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*