У Львові вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

324 грудня Герою України, багаторічному лідеру Народного Руху України В’ячеславу Максимовичу Чорноволу виповнилося б 76 років. Щороку пам’ять про цього видатного політичного діяча, народного депутата України першого-третього скликань вшановують в українських містах.

Зокрема, сьогодні у знак вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола у Львові відбулися урочисті заходи за участю першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Олексія Сторчила, заступника голови ОДА Ірини Романів, керівництва Львівської облради та громадськості. Вони поклали квіти до пам’ятника Чорновола поблизу будівлі Львівської обласної ради та вшанували пам’ять українського політика хвилиною мовчання.

«У наших спогадах В’ячеслав Чорновіл – це патріот, глибоко порядна людина, яка щиро вірила в майбутню незалежність України. З кожним роком повага до його постаті зростає. Такі люди, як В’ячеслав Максимович, повинні бути прикладом для наших політиків. Адже є багато чому навчитись у нього – його щирості, патріотизму, заповзятості та подвигу, який свого часу він зробив», – прокоментував Олексій Сторчило.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/hromadski-zahody?album=4&gallery=175

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*