У Львові вшанували пам’ять Євгена Петрушевича

DSC002021

Сьогодні, 3 червня, з нагоди 150-ї річниці від дня народження Президента ЗУНР Євгена Петрушевича, на Личаківському кладовищі відбулась екуменічна панахида та покладання квітів до каплиці, де похований громадський діяч.

 

Участь у вшануванні пам’яті Президента ЗУНР взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук. Зокрема, у зверненні до присутніх керівник області зазначив, що Євген Петрушевич – це людина, яка все своє життя віддала за те, щоб Україна сформувалася, як велична та незалежна держава.

«Ми повинні зробити все можливе, аби пам’ять про таких борців за волю і незалежність України завжди була в наших серцях, в серцях прийдешніх поколінь, наших дітей і внуків. Також слід докласти максимум зусиль для того, щоб і місце останнього спочинку Євгена Петрушевича мало достойний вигляд» – наголосив Віктор Шемчук.

Також з нагоди 150-ї річниці від дня народження Президента ЗУНР відбулось віче поряд з каплицею, де він похований.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*