У Львові відзначили найкращі книги Форуму видавців

10 вересня у Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької за участі Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки відбулася церемонія нагородження Премії “Найкраща книга 22-го Форуму видавців”.

Зокрема, за багаторічну працю, активну громадську діяльність, вагомий внесок у вітчизняне книгодрукування та за видання книги “Шептицький від А до Я” Олег Синютка відзначив Подякою Видавництво Старого Лева.

За його словами, це видання є знаковим, воно дуже актуальне, адже саме цього року відзначається 150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.

“Це не лише людина, яка визнана усім світом праведником. Митрополит Андрей є великим українцем, який своєю працею, звитягою та, щонайважливіше, молитвою зберіг українство між двома світовими війнами”,– наголосив очільник Львівської ОДА.

Також він зазначив, що сьогодні від кожного залежить чи українська книга зможе зайняти ту гідну позицію у світі на яку вона заслуговує.

За його словами, знаково, що уже 22-й раз у Львові вшановується українська книга. “Завдяки Форуму, ми маємо платформу для спілкування. Проте найголовніше, що ми точно знаємо, що і надалі тут у Львові будемо вшановувати українську книжку. Бо українська книга живе і вона перемагає”,– резюмував Олег Синютка.

Довідка:

“Шептицький від А до Я” – своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників. Авторами текстів є Галина Терещук та  Оксана Думанська, графічне опрацювання: Романа Романишин, Андрій Лесів.

З повним переліком переможців можна ознайомитися тут: http://bookforum.ua

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*