У Львові відзначили День матері

10 травня,  у Національному академічному українському драматичному  театрі ім. М. Заньковецької відбулася Урочиста академія і святковий концерт з нагоди 25-річчя відновлення Союзу Українок на Львівщині та 25-річчя святкування Дня Матері.

Привітав матерів і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Не було би зараз такої України, яка є зараз, якби не було таких матерів. В тому числі для усіх нас є  прикладом робота організації Союзу Українок. Ніжність, любов, доброта – це ті якості, які притаманні саме українській матері,  – зазначив у своєму виступі Олег Синютка. – Сьогодні кожне мамине серце вболіває за наших синів-воїнів, які захищають рідну неньку Україну”.

На святковому концерті виступили  заслужений ансамбль танцю України «Юність» -художній керівник – народний артист України Михайло Ванівський та вокально-хореографічний ансамбль «Писанка»  – художній керівний Олена Вовк.

Окрім того,  у Львівському  національному  академічному  театрі опери та балету ім. С.Крушельницької відбулося вручення збірників і дисків переможцям обласного конкурсу «І слово, і пісне, Матусю, Тобі», серед яких 475 переможців за 2012-2014 роки. Після чого переможці конкурсу змогли переглянути виставу «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*