У Львові відзначили День Гідності та Свободи всенародним Віче

У суботу, 21 листопада, у Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулася спільна екуменічна молитва “Молитовний Майдан”. Після чого за участі керівництва області, представників громадськості з нагоди Дня Гідності та Свободи й другої річниці Революції Гідності розпочалося всенародне Віче.

“Дата 21 листопада 2013 року залишиться в серці кожного українця, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час виступу. – Уже пройшло два роки або 730 днів з того дня. Ми вже можемо говорити про те, що нами виборено, а що не вдалося зробити. За цей час ми зупинили російську навалу, але не зуміли повернути собі території. Ми притягнути до відповідальності діамантових прокурорів, але не побороли корупцію в державі, ми зупинили інфляцію, але не дали людям роботи. Нині наше місто патрулюють нові українські поліцейські, але залишилися корумповані прокурори і судді.

Втім, я думаю, що головне не в цьому. Ми поплатилися після Революції Гідності життями: 21 родина Героїв Небесної Сотні втратила своїх рідних і вже 199 Героїв загинули на українсько-російській війні. Головне, щоб ці втрати були останніми у нашій боротьбі за Незалежність. Це залежить від нас з вами: Президента, глави уряду, голови обласної  адміністрації й від кожного з вас”.

Після закінчення заходу, на площі навпроти пам’ятника Тарасу Шевченкові висадили саджанець дуба. Це дворічне деревце, на думку учасників Євромайдану, зростатиме разом із ними і стане символом незламності духу українського народу.

Нагадаємо також, що у неділю, 22 листопада, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи о 14:00 на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку розпочнеться Мистецька виставка “Художник на Майдані: минуле і сьогодення”. А о 18:00 у Музеї визвольної боротьби (Лисенка, 23 а) відбудеться благодійна вистава-вербатім “Кордон”.

Окрім цього, упродовж  21-22 листопада  у центрі міста стоятиме намет, де працюватиме “Пошта Майдану”.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*