У Львові відсвяткували Всенародний День батька

У суботу, 17 вересня, у Львові на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулось урочисте святкування Всенародного Дня Батька. Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Свято розпочалось з вітального слова священнослужителів та молитви за батьків, чоловіків Львова та України, а також привітань представників влади, релігійних та громадських організацій. Учасників та гостей також привітали вокально-хореографічні молодіжні  та дитячі  колективи ЦТДЮГ “Погулянка”, танцювальний колектив церкви  храму Свв. Володимира і Ольги, вихованці школи Бойового гопака та багато інших.

Окрім того, в рамках святкування відбувся й конкурс малюнків на тему “Мій тато – мій герой”, а також цікаві естафети та конкурси для дітей та їх батьків. Усіх переможців конкурсів нагородили призами.

Довідка:

День батька в Україні традиційно відзначається у третю неділю вересня. В Україні ініціаторами цього свята виступили МГО “Міжнародний Центр Батьківства” та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*