У Львові відкриють Українську академію лідерства

Вже у вересні у Львові розпочне роботу Українська академія лідерства, де зможуть навчатися випускники шкіл з усіх регіонів України. 

Як розповіли організатори, академія не надає дипломів, тут немає оцінок, а студенти навчаються від 7 години ранку і до 22 з понеділка до суботи. Студенти вчитимуться в академії 10 місяців, проживатимуть в освітньому кампусі, займатимуться спортом, мандруватимуть Україною. Основними критеріями відбору до академії є бажання навчатись та змінювати країну. За підтримки Western NIS Enterprise Fund наступного року в Україні відкриться вже шість академій лідерства, а до 2025 року – 20.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякував організаторам школи лідерства за формування команди успішних людей.

“Справжні лідери зараз вкрай потрібні державі, – зазначив Олег Синютка. – Я переконаний, що скоро на Львівщині ми будемо мати об’єднання талановитих успішних людей, які хочуть і можуть змінювати життя в країні дуже швидкими темпами. Випускники школи лідерства – це стандарт якості та успіху і ці стандарти будуть на Львівщині”.

Нагадаємо, унікальний проект Українська академія лідерства розпочав роботу в Україні ще у вересні минулого року, в Києві. Перший експериментальний рік пройшов вдало: 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких професор Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Сергій Гвоздьов, Юнона Лотоцька, Віктор Зотов, Наталія Попович та багато інших. Предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості. До прикладу, студи мали змогу відвідувати курс Ярослава Грицака “Історія без дат”, Максима Яковлєва “Культура мислення”, Михайла Колісника “Персональні фінанси”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*