У Львові відкрили візовий центр Італії

11 березня у Львові (вул.Шептицьких, 26) урочисто відкрили візовий центр Італії. Участь у церемонії відкриття взяв керівник консульського відділу Посольства Італії в Україні Маттео Крістофаро, в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Лев Захарчишин, а також представники міської влади Львова.

Як повідомили у департаменті міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, Центр відкрила компанія «Віза Менеджмент Сервіс Україна», яка є єдиною організацією в Україні, що офіційно авторизована італійським консульством у Києві. Візовий центр надаватиме консультаційні послуги, прийматиме запити на видачу віз та документів, що необхідні для їх отримання.

Також варто зазначити, що відкриття італійського візового центру у Львові реалізоване в рамках співпраці «Віза Менеджмент Сервіс Україна» та Правекс банку, який належить до італійської фінансової групи Інтеза Санпаоло.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*