У Львові відкрили Почесне консульство Болгарії

DSC_0961

У Львові урочисто відкрили Почесне консульство Республіки Болгарія. Установа розташувалась в будівлі по вул. Крушельницької, 2, у парку  ім.І.Франка.

У церемонії урочистого відкриття дипломатичного представництва взяв участь т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський. 

«Впевнений, що наявність офіційного представництва Республіки Болгарія у Львові значно пожвавить наші контакти – як на офіційному, так і на бізнесовому рівні, дасть можливість реалізувати багато нових цікавих проектів в економіці, культурі, освіті та інших напрямах», – сказав керівник Львівщини.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев, побачив символізм у даті відкриття консульства.

«Ця церемонія відбувається напередодні одного із національних свят Болгарії. 6 вересня ми святкуємо День об’єднання Болгарії. Цей День – як символ, адже якраз ми відкриваємо консульство, яке буде об’єднувати два народи: український та болгарський,» – наголосив    Красімір Мінчев.

Очолив нове Почесне консульство у Львові Віктор Нотевський. Почесний консул Республіки Болгарія в Україні розповів, що установа надаватиме консультації громадянам і обслуговуватиме Львівську, Закарпатську і Тернопільську області.

Почесне консульство Республіки Болгарія – друге в Україні. Така ж установа працює у Запоріжжі. Окрім того, в Одесі діє Генеральне консульство  Республіки Болгарія.

Довідка:

У Львові діє 17 консульських установ. Серед них три – Генеральні та 14 Почесних  консульств. 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*