У Львові відкрили один з найбільших торгових центрів у Західній Україні

У п’ятницю, 25 вересня, за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки відбулося урочисте відкриття ТЦ “Форум Львів”.

“Два мільйони євро, які проінвестовано в інфраструктуру міста Львова – це великий капітал у країну, яка захищає свою Незалежність, – сказав керівник області під час урочистого відкриття торгового центру. – Це не просто старт успішного бізнесу, це сигнал усьому світу, що Україна не лише бореться і перемагає, а Україна – це держава, в яку можна інвестувати. Я переконаний, що цей сигнал почують і Львів стане двигуном, який потягне економіку України”.

Локальний партнер проекту, директор ТзОВ “Галерея Центр” Володимир Женчак зазначив: “Я вдячний Європейському банку реконструкції та розвитку, що вони повірили в наш проект та надали нам підтримку і, звичайно, фінансування”.

До слова, загалом вартість проекту складає понад 92 млн. євро. У торговому центрі працюватиме понад тисяча осіб.

Довідка:

“Форум Львів” перший торговий центр в Україні, що сертифікований відповідно до стандартів BREEAM, який є одним з найвідоміших і найбільш поширених методів оцінки екологічної ефективності будівель. BREEAM визначає стандарти сталого проектування і будівництва, і дає можливість порівнювати різні будівлі за рівнем їх впливу на навколишнє середовище. Проект фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку та UniCredit.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*