У Львові відбувся Всеукраїнський семінар з польської мови

школа-громадського-активістаЦими днями у місті Львові відбувся Всеукраїнський семінар на тему: «Особливості вивчення польської мови в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013/14 навчальному році», зініційований департаментом загальної середньої і дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

До участі у семінарі були запрошені методисти і учителі-полоністи з Київської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Волинської, Одеської, Тернопільської, Івано-Франківської, міст Києва, Львова та Дрогобича.

Під час семінару присутні розглянули особливості вивчення польської мови у 5-9 класах відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та нових програм. Зокрема, обговорено нові програми з польської мови для учнів шкіл з українською та іншими мовами навчання, важливі питання навчально-методичного забезпечення. Окрім цього, також відбулася презентація нових програм і підручників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*