У Львові відбувся тренінг «Медіаграмотність: як на нас (НЕ)впливати»

13 вересня у межах реалізації проектів-переможців конкурсу для інститутів громадянського суспільства відбувся захід «Медіаграмотність: як на нас (НЕ)впливати»

Учасники дізналися про базові принципи медіаграмотності, як розвивати навички критичного мислення, що таке фейки і пропаганда, популізм. Спікерами виступили  журналісти та викладачі факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка.

«Метою заходу було  навчити молодь критично мислити, незважаючи на вплив численних ЗМІ, інформаційну перевантаженість та значну присутність пропаганди та популізму у сучасному інформаційному просторі. Також акцент поставлений на вміння виявляти «фейки» та вирізняти маніпулятивні методи у медіа. Ми побачили, що тема справді актуальна й знайшла відгук серед аудиторії– окрім студентів-журналістів, було багато представників з інших факультетів: філософів, філологів, студентів із факультету прикладної математики та міжнародних відносин», – розповідає координатор проекту Яна Шекеряк

Проект реалізувався ЛММГО «Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ» спільно з факультетом журналістики ЛНУ імені Івана Франка в межах конкурсу для інститутів громадянського суспільства за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*