У Львові відбувся святковий концерт «Ансамблю Мартіну» до 100-річчя утворення Чехословаччини

У четвер, 15 березня, в актовій залі Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка відбувся святковий концерт «Ансамблю Мартіну», присвячений 100-річчю утворення Чехословаччини.

Участь у заході взяв Генеральний консул Чеської Республіки у м. Львові Павел Пешек, до святкування також долучилась заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

У концертній програмі – «Привітний край» із циклу «Ескізи» та Полька a moll із циклу «Чеські танці» Бедржиха Сметани, Казка для віолончелі і фортепіано Леоша Яначека, Променади для флейти, скрипки та фортепіано Богуслава Мартіну, Гуквальдська серенада для флейти, скрипки, віолончелі та    фортепіано Евжена Замечніка та Йоганна Непомук Гуммеля, Симфонія №6 F dur, “Пасторальна”, Andante molto motto –  Сцена біля струмка Людвіга ван Бетховена, Слов’янські танці для квартету Антоніна Дворжака.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*