У Львові відбувся семінар стосовно енергоефективного будівництва та модернізації житлового фонду

28 березня в межах Весняного будівельного Форуму 2018 відбулась конференція «Перспективи впровадження інноваційних технологій Європейського типу у житловому будівництві».

Представники управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА презентували основні напрацювання у сфері підвищення ефективності використання енергоресурсів та розвитку альтернативних джерел енергії у Львівській області.

Зокрема, учасників конференції ознайомили з механізмами Програми енергозбереження для населення, яка реалізується в області ще з 2007 року та передбачає відшкодування з обласного бюджету 5%-15% річних відсоткової ставки за кредитами, отриманими на впровадження енергоощадних заходів.

Враховуючи постійне зростання попиту населення на використання альтернативних джерел енергії, присутніх поінформували про нововведення у Програму – починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету мешканцям Львівщини здійснили відшкодування 10% тіла кредиту на встановлення приватних сонячних електростанцій.

Відтак, використання зазначених механізмів  – шлях до енергоефективного будівництва та модернізації житлового фонду.

Довідково:

У межах Програми енергозбереження для населення за період 2007-2017 років 36,5 тис. мешканців області впровадили енергоощадні заходи у своїх домівках, загальна сума вкладених інвестицій – 522 млн грн., з обласного бюджету за цей період відшкодовано 63,5 млн гривень.

У приватних домогосподарствах на сьогодні встановлено 184 сонячні установки загальною потужністю 2,6 МВт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*