У Львові відбувся IV Фестиваль хорового співу «Співаймо канон»

P1010406Цими днями у Львові під патронатом департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, відбулися заходи IV Фестивалю хорового співу «Співаймо канон», учасниками якого були 17 молодіжних мистецьких колективів з Львівської, Рівненської та Миколаївської областей, а це – понад 500 юних хористів.

Проведення цьогорічного Фестивалю було присвячено творчості композиторів – галичан. Відтак, реалізація згаданого мистецького проекту, проходила у кількох етапах, що передбачало сценічний виступ колективів з підготовленими концертними номерами та проведення майстер-класів за участю керівників цих хорових колективів і сучасних львівських композиторів.

Переможцями Фестивалю стали: зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» зі Львова (старша група), хор старших класів дитячої музичної школи № 8 м.Львова та хор «Іскринка» Здолбунівської музичної школи (середня група), хор хлопчиків Самбірського КЗ ЦПО «Кобзарик» (молодша група).

Як показує досвід минулорічних проведень Фестивалю, «Співаймо канон» завжди приваблює пошановувачів хорового виконавства Львова і області. Цей рік також не став винятком: адже проведення конкурсу на краще виконання твору львівського композитора та обмін досвідом щодо різноманітних методик роботи з дітьми у хорових колективах – це інвестиція у розвиток майбутніх виконавських талантів України, підтримка творчо-композиторського потенціалу сьогодення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*