У Львові відбувся флешмоб до 40-ліття Української Гельсінської групи

У четвер,  10 листопада, у Львові на площі Ринок працівники департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, спільно із молодіжними громадськими організаціями, провели флешмоб на тему: “Ти маєш право мати право”. У такий спосіб молодь хотіла нагадати про права кожної людини на мирні збори, совість, захист, свободу, гідність та відпочинок.

Як інформують у департаменті, цього ж дня також розпочався Форум з нагоди 40-ліття Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Участь у ньому взяли дисиденти із 15-ти країн світу.

У рамках Форуму, за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, відбулася зустріч дисидентів із представниками молодіжних громадських організацій Львівщини. Дисиденти поділилися спогадами та досвідом реалізації прав людини у різних країнах. Головним мотивом діяльності правозахисного руху було прагнення до політичної і соціальної свободи. Представники молодіжних громадських організацій розповіли, що дана зустріч надзвичайно важлива для формування світогляду та більшого розуміння цінності прав людини, особливо для молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*