У Львові відбувся Антикорупційний форум

У рамках проведення Форуму відбулося підписання Декларації Антикорупційного форуму представниками органів місцевої влади Львівщини. Від імені Львіської обласної державної адміністрації свій підпис поставив голова ЛОДА Олег Синютка.

Як зазначають організатори, форум є першим кроком до створення громадсько-політичної антикорупційної платформи на Львівщині. Метою такої платформи є напрацювання антикорупційної стратегії Львівщини та впровадження її в життя через співпрацю громадянського суспільства з політичними силами та місцевою владою.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, виступаючи на форумі, зауважив, що Львівщина одною з перших в Україні розпочала працювати в системі публічних електронних закупівель “Prozorro”, унеможлививши корупційну складову в цьому процесі. Також, за словами Олега Михайловича, в регіоні було запроваджено практику проведення публічних конкурсів на посади голів райадміністрацій та керівників комунальних підприємств, устав і організацій.

“Моя присутність на форумі зумовлена, у першу чергу, інтересом до думок, які сьогодні будуть висловлені. Мені як керівнику області дуже важливо відчути, де зараз найбільш критична ситуація є в області і на що пріоритетно треба звернути увагу. Переконаний, що такі форуми повинні відбуватися частіше, оскільки люди на цьому майданчику говорять відкрито й відверто, а завдання влади почути озвучені проблеми і оперативно відреагувати на них за допомогою владних повноважень і важелів. Тиск громадськості на владу – це завжди позитив, спонукання влади до дії. Якщо влада щось робить не так, їй треба на це вказувати, але коли влада старається щось зробити, то їй треба підставити плече і допомогти”,  – наголосив очільник області.

Слід зазначити, що участь у форумі взяли  народні депутати, політичні та громадські діячі, представники органів місцевої і державної влади.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*