У Львові відбулись загальні збори демобілізованих учасників АТО

У суботу, 12 грудня, у Львові відбулись загальні збори демобілізованих учасників АТО, представників громадських об’єднань, волонтерських організацій та благодійних фондів області. В зборах взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький, демобілізовані учасники АТО з Турківського району.

Серед основних питань, які озвучували демобілізовані, були отримання житла та земельних ділянок, необхідність фінансової допомоги, безкоштовного лікування та реабілітації. Проблеми також у них виникають із працевлаштуванням, отриманням різного роду соціальних пільг, військових пенсій та виплат, скаржились на проблеми з видачею посвідчень учасників АТО, що часто не можуть скористатись пільговим проїздом у громадському автомобільному транспорті.

Збори тривали понад чотири години й усі мали змогу висловитись та отримати необхідну консультацію та допомогу.

На завершення вирішили, що зустрічі з демобілізованими учасниками АТО та членами їх сімей в подальшому відбуватимуться регулярно. 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*