У Львові відбулося виїзне засідання Пенсійного фонду України за участю Віце-прем’єр-міністра Павла Розенка

У п’ятницю, 4 листопада, у Львові відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України за участю Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка. Він, зокрема, зазначив, що ініціатива Уряду щодо збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 до 3200 грн дозволить залучити додатковий ресурс до бюджету Пенсійного фонду України. Також доручив Пенсійному фонду якнайщвидше здійснити необхідні перерахунки у зв’язку з підвищенням мінімальної пенсії з 1 грудня цього року.

“Ми чудово розуміємо, що в “сірій”, напівлегальній, економіці пенсійні внески сплачуються із мінімальної зарплати. Таким чином, із підвищенням розміру заробітної плати ми прогнозуємо і збільшення надходжень до ПФУ. Зокрема, сподіваємося отримати додатковий ресурс, який зможемо використати для балансування бюджету ПФ або для проведення нових пенсійних програм”, – сказав він.

Зокрема, за словами Павла Розенка, надзвичайно актуальним на сьогодні є процес осучаснення пенсій для 5 млн пенсіонерів. “Для близько 5 млн пенсіонерів процес осучаснення був заморожений ще три роки тому. Тому я сподіваюся, що найближчим часом ми спільно з Мінсоцполітики та Мінфіном відпрацюємо єдину модель осучаснення пенсій, яку ми зобов’язані реалізувати вже в наступному році”, – наголосив Павло Розенко.

Також Віце-прем’єр-міністр України доручив у найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної пенсії з 1 грудня 2016 року. “Ми маємо достатні можливості для того, щоб з 1 грудня 2016 року забезпечити підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної пенсії на 10%. Тому завдання перед Пенсійним фондом – якнайшвидше забезпечити необхідні перерахунки”, – сказав він.

Павло Розенко також зауважив, що в цьому році борг Пенсійного фонду перед Держказначейством скоротився майже на 2,5 млрд грн. “Тобто у цьому році ми не лише не беремо жодних позик у Держказначействі, а навпаки – погашаємо заборгованості, які накопичилися за попередні роки”, – підкреслив він.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зі свого боку подякував членам Пенсійного фонду України за роботу та відзначив якісну роботу відповідних львівських відділень.

“Дуже приємно, що багато позитивного чую про роботу наших львівських відділень Пенсійного фонду України, адже ми хочемо бути прикладом для інших. У Львівській області працюють люди, котрі віддані своїй професії, тому дуже важливо, аби у майбутньому вони мали достойні доходи та пенсії, – зазначив Олег Синютка. – Учора Президент України під час візиту на Львівщину висловив ініціативу збільшити з 1 грудня розмір пенсійного забезпечення. Зокрема, дуже важливо, аби люди пенсійного віку мали вищу пенсію, аніж мінімальна. Тому перш за все потрібно стимулювати працедавців оформляти найманим працівникам оплату праці легальним способом. А загалом я переконаний, що ця ініціатива та ініціатива щодо підвищення мінімального розміру заробітної плати покращить життя наших громадян”.

Під час виїзного засідання зокрема обговорили стан виконання у січні – жовтні 2016 року плану роботи, бюджету та завдань Пенсійного фонду України, стан організації роботи з пенсійного забезпечення, обслуговування громадян, впровадження централізованих технологій призначення та виплати пенсій, внесення змін до Положення про організацію правової роботи в Пенсійному фонді України, стан виконання головними управліннями Пенсійного фонду України в Львівській, Тернопільській, Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській областях відповідних завдань.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*