У Львові відбулося відкриття Кримського курортно-туристичного офісу

IMG_4105Сьогодні, 29 листопада, відбулося урочисте відкриття Кримського курортно-туристичного офісу на базі ТзОВ СП «Міст-Тур» на проспекті Шевченка, 34.

Як повідомив перший заступник міністра курортів і туризму Автономної Республіки Крим Микола Марінов, це другий Кримський курортно-туристичний офіс, який відкритий на території України. Перший такий офіс був відкритий в Києві. До кінця 2013 року подібні офіси планують відкрити ще в двох містах України, а саме в Дніпропетровську та Харкові. Також офіси відкриті в Ризі, Москві, Санкт-Петербурзі, Києві, Єкатеринбурзі, Сиктивкарі, Мінську та Баку.

 

 

 

 

 

 

 

 

За словами М.Марінова, через курортно-туристичний офіс Криму у Львові здійснюватимуться програми з навчання лікарів та турагентів в роботі з кримським санаторним турпродуктом, організація інфотурів до Криму, розповсюдження рекламної продукції, яку видають за замовленням Міністерства курортів і туризму Криму.

Зазначимо, послугами представництва зможуть скористуватися як туристи, так і представники кримських санаторіїв, готелів, міні-готелів і туроператорів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*