У Львові відбулось засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

DSC_4422

 Пріоритетними питаннями для національної безпеки є відновлення мовлення українських телеканалів на звільненій територіях Донбасу та заборона російської пропаганди в українському теле- та радіо просторі. На даний час в Україні вже заборонено 15 російських телеканалів.

Про це зазначили члени Національної ради з питань телебачення та радіомовлення під час зустрічі із журналістами та владою області.

Заступник голови Національної ради Григорій Шверк повідомив, що Нацрада вже звернулась до суду з приводу заборони ще ряду телеканалів. Зокрема, телеканалу «История» у якому було викривлено постать Степана Бандери та історію Другої світової війни. Також ініціюватиметься створення російсько- та англомовного телеканалу, який транслюватиметься за кордоном.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський закликав представників Нацради з питань телебачення і радіомовлення вибудовувати чітку державну інформаційну політику, яка не дозволить жодній іншій країні маніпулювати свідомістю українців.

«Також окрім внутрішньої інформаційної політики, – сказав Юрій Турянський, – важливо вести і правильну зовнішню стратегію побудови іміджу країни. Світ повинен дізнатись, що Україна – це європецька держава, в якій люди боряться за цінності демократії та свободи. Це допоможе стати повноцінним і рівноправним членом європейської спільноти».

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що до кінця року Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення планує перевести державне «дротове» Львівське радіо на радіочастоти. У майбутньому аналогічним чином планується провести реформу у районних радіостанціях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*