У Львові відбудеться презентація проекту «Об’єднання зусиль задля формування політики рівних можливостей»

na-vanofrankvshchin-pdgotuyutsya-do-ukranskokanadskomu-bznesforumu-1-487x34826 грудня за участі Благодійного Фонду «Центр підтримки ініціатив» і громадських організацій та сприяння  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації буде проведено презентацію проекту «Об’єднання  зусиль задля формування політики рівних можливостей».

Проект передбачає сприяння інтеграції гендерної складової, зокрема в регіональну «Програму зайнятості населення Львівської області на 2013–2017 роки» в частині проведення оцінки Програми, обговорення її результатів  та внесення відповідних пропозицій до Програми.

Реалізація проекту «Об’єднання зусиль задля формування політики рівних можливостей» сприятиме залученню громадськості до процесу формування гендерної політики як на рівні територіальної громади, так і на районному і обласному рівнях.

Заходи, які визначені у проекті, сприятимуть поінформованості громадськості про існуючі проблеми та можливості їх вирішення.

Даний проект виконується в рамках Благодійної програми «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування», яка впроваджується на виконання проекту «Демократизація і права людини в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*