У Львові відбудеться презентація архівно-мистецької спадщини Святослава Гординського

Луб

За інформацією департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації, 26 квітня у Львові, в Національному музеї імені Андрея Шептицького відбудеться презентація архівно-мистецької спадщини Святослава Гординського «Дар Україні від родини Святослава Гординського».

Збірка містить ескізи до монументальних розписів та мозаїк, рисунки, листи,  видання з власної бібліотеки, фотографії, а також колекцію медалей скульптора В. Масютина. Окрасою колекції є монументальний графічний портрет митрополита Андрея Шептицького роботи  Олекси Новаківського.

Презентація відбудеться за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Романа Лубківського.

Зазначимо, що архівно-мистецьку спадщину Святослава Гординського передано до Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького музею за сприяння Міністерства закордонних справ України та Міністерства культури України.

Початок  о 16:00 годині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*